Donacija podjetja Novak M

V mesecu oktobru nam je podjetje Novak M doniralo električno masažno terapevtsko mizo. Naši igralci bodo tako lahko deležni učinkovitejših terapij in regeneracijskih masaž. V klubu smo podjetju Novak M za prejeto donacijo izredno hvaležni. Zahvaljujemo se tudi OŠ Ig, da nam je zagotovila prostor v katerem lahko terapije izvajamo.

Terapevtsko mizo smo že preskusili. Naša terapevtka Kristina je o njej z navdušenjem povedala naslednje: »Pri masažni mizi moram najprej poskrbeti na svoje »udobje«. Da mizo lahko prilagodim svoji višini tako, da hrbet ne trpi med izvajanjem masaže ali pa kakršne koli druge terapije. Zato je ta nova miza super, je električna in se jo lahko hitro in enostavno nastavljam po višini. Prejšnja tega ni omogočala, bila je prenizka. Misliti pa moram tudi na »udobje« igralcev katerim nudim terapijo. Lahko se zgodi, da bo terapija dolgotrajna. Če je miza neudobna, je lahko to zelo neprijetno. Na novi mizi te bojazni ni, ima opore za roke in glavo ter je ustrezno oblazinjena.«

Svoje navdušenje je delil tudi Tom: »Nova masažna miza je definitivno odlična pridobitev za ekipo, saj bo v pomoč pri masiranju in drugih pripravah pred tekmami in treningi. Imel sem posebno priložnost, da sem jo preskusil kot prvi. Res ni primerjave z masažno mizo, ki jo je Kristina uporabljala prej. Hvala dontarju!«

Za nekaj besed smo zaprosili tudi direktorja podjetja Novak M g. Miha Novaka: »Podjetje Novak M je slovensko družinsko podjetje, ki ponuja vrhunsko oblikovano medicinsko opremo že vse od leta 1979. S svojimi izdelki pomaga strokovnjakom in pacientom dvigniti zdravljenje na višjo raven. Podjetje odlikuje visoko strokovno znanje, ki ga združuje z inovativnimi tehnologijami. Z vzpostavljeno odlično distribucijsko mrežo po celem svetu je podjetje ves čas v tesnem stiku s končnimi uporabniki. To prispeva k zagotavljanju visokokakovostne medicinske opreme s preprostim, čistim dizajnom in patentiranimi rešitvami, ki nudi popolno podporo in pričara najboljšo uporabniško izkušnjo. Smo prejemniki kar treh nagrad »Red Dot« za vrhunski dizajn. Prejeli smo ga tudi za mizo, ki smo vam jo donirali. Z veseljem se odzovemo in pomagamo v kolikor je to le v naši moči. Vašemu klubu in igralcem želimo veliko odličnih predstav s čim manj poškodbami.«