Prekinitev tekem/treningov MDA, MDB, MDC

V skladu z odločitvijo vlade RS glede izvajanja treningov in tekem neregistriranih športnikov (tekmovanje mlajših dečkov in deklic) vam sporočamo, da komisar tekmovanja mladih do dokončne odločitve ZRKTM prestavlja vse tekme v teh kategorijah.

Na osnovi tega vas obveščamo, da se od jutri,16.10. do preklica, začasno prekinja tekmovanje v starostnih kategorijah MDA, MDB in MDC – dečki in deklice. Vse tekme teh starostnih kategorij, navedene v razporedu za 17./18. 10. 2020, se tako prestavijo. Začasno se prekinejo tudi treningi v teh kategorijah.

Igralci / igralke starejši od 12 let se lahko udeležijo treningov in tekem starejših kategorij (za mlajše od 12. let je v skladu z odločitvijo vlade RS prepovedano izvajanje treningov in igranje tekem).

Danes se treninga po obstoječem razporedu lahko udeležijo vsi igralci, ki so že napolnili 12 let. Kako bodo treningi za te igralce organizirni v nadaljevanju, jim bo sporočil njihov trener.

Uprava ŠD Mokerc-Ig