Simon Stopar in David Pekeč, dobrodošla na Igu!

Vodstvo kluba pospešena sestavlja kader za prihodnjo sezono. Ekipi, ki je letos osvojila odlično tretje mesto, se bosta v novi sezoni pridružila vratar David Pekeč in izkušeni ostrostrelec Simon Stopar.

Pekeč in Stopar sta bila v preteklosti kar nekaj sezon soigralca v SVIŠ-u iz Ivančne Gorice, zdaj pa ponovno združujeta moči. Prvi je nazadnje branil v Grosuplju in s statistiko ubranjenih strelov dokazal svoj potencial ter bil po izboru bralcev portala ŠD Šport najboljši vratar minule sezone v 1. B DRL.

Izkušeni Simon Stopar k nam prihaja iz Ivančne Gorice, kjer je nazadnje igral kar deset sezon. Tako v napadu kot obrambi bo precej pripomogel s svojimi izkušnjami, obenem pa v novi sezoni prevzema vodenje kadetske ekipe (generacija 2004 in 2005).

Jedro moštva tudi v prihodnje ostaja enako, poleg tega bo ekipo v novi sezoni vodil Dejan Vujić.

David in Simon, dobrodošla v RK Mokerc-KIG!