Starejši dečki A – FINAL 4

Prihajajoči vikend je v športni dvorani Ig rezerviran za finalni turnir najboljših štirih ekip selekcije starejših dečkov A. Poleg domače ekipe so si vozovnico za F4 priigrali tudi rokometaši Celja Pivovarne Laško, Gorenja Velenja in Škofljice.

Fantje so aktualni državni prvaki, naslov pa bodo prvič branili pred domačimi navijači!
Ekipa SDA se je letos na finalni turnir uvrstila brez enega samega poraza.
Naši rokometaši bodo storili vse, da osvojijo še 4. zaporedni naslov.
Na poti do tako želenega cilja pa bodo potrebovali tudi vašo pomoč. Zato vabimo vse ljubitelje rokometa in našega kluba, da pridete v čim večjem številu in z bučnim navijanjem pomagate našim mladim upom!!!

DEJMO J’H!

SOBOTA, 1. 6. 2019
15.45 ŠD MOKERC – KIG : RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO
17.05 OTVORITEV in predstavitev ekip
18.00 RK GORENJE VELENJE : ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

NEDELJA, 2. 6. 2019
13.00 TEKMA ZA 3. MESTO
15.00 FINALNA TEKMA
16.30 ZAKLJUČEK, RAZGLASITEV REZULTATOV in PODELITEV PRIZNANJ