Razporedi tekem

155 posts

Tekmovalni teden 25. – 30. 5. 2022

ČLANI, petek ob 19.00
ŠD MOKERC – KIG : RD BUTAN PLIN IZOLA

MLADINCI, sreda ob 17.30
RK SVIŠ IVANČNA GORICA : ŠD MOKERC – KIG

MLADINCI, ponedeljek ob 19.30
ŠD MOKERC – KIG : MRK LJUBLJANA

KADETI, sobota ob 17.00
ŠD MOKERC – KIG : RD URBANSCAPE LOKA

SDA, sobota, 12.30, polfinale skupina C
ŠD MOKERC – KIG : RK SEVNICA

SDB, sobota ob 15.30, polfinale skupina C
ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK : ŠD MOKERC – KIG

MDB, nedelja, turnir, športna dvorana IG
14.00 RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO : MRK KRKA
14.50 ŠD MOKERC – KIG : RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO
15.40 ROKOMETNI KLUB GROSUPLJE : MRK KRKA
16.30 ŠD MOKERC – KIG : ROKOMETNI KLUB GROSUPLJE

Vabljeni k navijanju.

DEJMO J’H!

Tekmovalni vikend 14. – 15. 5. 2022

MLADINCI, nedelja ob 16.00
RD URBANSCAPE LOKA : ŠD MOKERC – KIG

KADETI, sobota ob 16.00
MOŠKI ROKOMETNI KLUB NG : ŠD MOKERC – KIG

SDA, polfinale skupina C, sobota ob 16.00
RK SEVNICA : ŠD MOKERC – KIG

SDB, polfinale skupina C, sobota ob 11.00
ŠD MOKERC – KIG : ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK

MDB, nadaljevanje 3. skupina, sobota, turnir, športna dvorana Krim
11.45 ŠD MOKERC – KIG : RK JERUZALEM ORMOŽ
12.30 ŠD MOKERC – KIG : MRK KRKA

Vabljeni k navijanju.

DEJMO J’H!

Podaljšan tekmovalni vikend 7. – 9. 5. 2022

ČLANI, sobota ob 19.30
ŠD MOKERC – KIG : ROKOMETNI KLUB GROSUPLJE

MLADINCI, ponedeljek ob 19.30
ŠD MOKERC – KIG : RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO

KADETI, sobota ob 17.15
ŠD MOKERC – KIG : RK TRIMO TREBNJE

SDA, sobota ob 16.00
MRK KRKA : ŠD MOKERC – KIG

SDB, sobota ob 10.00
ŠD MOKERC – KIG : RK KRONOS

MDA, turnir, nedelja, športna dvorana Dobova
10.00 RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO : ŠD MOKERC – KIG
11.40 RD HERZ ŠMARTNO : ŠD MOKERC – KIG

MDC, turnir, sobota, športna dvorana Ig
13.00 RD LL GROSIST SLOVAN : RK KRONOS
13.50 ŠD MOKERC – KIG : MRK LJUBLJANA
14.40 RK KRONOS : MRK LJUBLJANA
15.30 RD LL GROSIST SLOVAN : ŠD MOKERC – KIG

Vabljeni k navijanju.

DEJMO J’H!

Razpored tekem od 20. – 24. 4. 2022

ČLANI, petek ob 19.00
ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK : ŠD MOKERC – KIG

MLADINCI, nedelja ob 16.30
RK DOBOVA : ŠD MOKERC – KIG

KADETI, sreda ob 18.40
ŠD MOKERC – KIG : RK SVIŠ IVANČNA GORICA

KADETI, sobota ob 18.00
ŠD MOKERC – KIG : RD RIKO RIBNICA

SDA, četrtfinale, ponedeljek ob 19.00
RD BUTAN PLIN IZOLA : ŠD MOKERC – KIG

SDB, četrtfinale, sobota ob 17.40
MOŠKI ROKOMETNI KLUB NG : ŠD MOKERC – KIG

MDB, nadaljevanje 3. skupina, turnir, nedelja, dvorana ŠC Krško
10.00 ROKOMETNI KLUB KRŠKO : ŠD MOKERC – KIG
11.40 MRK LJUBLJANA : ŠD MOKERC – KIG

MDC, turnir, nedelja, dvorana OŠ Naklo
9.30 RK DUPLJE : ŠD MOKERC – KIG
11.00 ŠD MOKERC – KIG : RK FRANKSTAHL RADOVLJICA

Vabljeni k navijanju.

DEJMO J’H!