Starejši dečki B so državni prvaki 2017/2018

Starejši dečki B (letnik 2004 in mlajši) so ponovno postali prvaki, kar je za naše mlade upe tretji naslov v treh letih.

Dejan Vujić, trener SDB: “Za nami je še ena uspešna sezona. Finalni turnir je bil za nas zelo zahteven, predvsem iz psihološkega vidika, saj so bila pričakovanja vseh nas visoka. V finalni tekmi nam igra nikakor ni stekla. Pri igralcih se je čutila nervoza, igrali smo prepočasi, naredili preveč tehničnih napak, v obrambi pa nasprotniku pustili kar nekaj lahkih golov. V drugem polčasu smo uspeli izkoristiti naše prednosti in 15 minut pred koncem uspeli nasprotniku pobegniti na varno razdaljo. Fantom vse čestitke za prikazano, staršem in ostalim navijačem, ki ste nas podpirali pa vse pohvale”.

Iskrene čestitke fantom in strokovnemu vodstvu!

Slike: Tanja G.