Člani že uvrščeni v 1. B ligo, tudi pri mlajših popoln izkupiček vikenda

Člani so z zmago proti RK Cerklje, že 4 kroge pred koncem prvenstva postali prvaki 2. DRL. V tekmovanju mladih je ponovno za nami vikend, v katerem so zmago slavile vse naše ekipe. Mini rokometaši pa so na domačem turnirju predstavili svoje znanje.

V naslednjem vikendu ni tekem državnega prvenstva, se pa bo ekipa MDC (letnik 2008) udeležila velikonočnega turnirja Koper cup.

 

Članska ekipa si je že 4 kroge pred koncem prvenstva zagotovila 1. mesto v 2. DRL, s tem naslov prvaka te lige ter ekspresno vrnitev v 1. B ligo, kamor se uvrstiti prva in drugo uvrščena ekipa 2. DRL. Pred ekipo so še 4 tekme, dve na gostovanju (Železniki, Gornja Radgona) in dve domači tekmi (Pomurje, Sevnica).

Rezultat članske tekme:

Člani, 2, DRL, 18. krog,

ŠD MOKERC IG – RK CERKLJE-Radovljica   29 : 24   (16:13)

 

V tekmovanju mladih je za nami spet zelo uspešen vikend, saj so vse naše ekipe zmagale. Kadeti so zmagali na Škofljici, kjer so že med tednom v zaostali tekmi zmagali tudi starejši dečki B. Ti so v rednem krogu doma premagali še Izolo. Mlajši dečki so se podali na Primorsko, kjer so najprej mlajši dečki A zmagali v Kopru, nato pa so zmago v Izoli slavili še mlajši dečki B.

 

Še rezultati tekem v tekmovanju mladih:

Kadeti, Polfinale, skupina C, 6. krog,

ŠD ŠKOFLJICA – ŠD MOKERC IG     27 : 35   (13:16)

Starejši dečki B, Polfinale, skupina A, 6. krog, zaostala tekma

ŠD ŠKOFLJICA – ŠD MOKERC IG     20 : 36   (5:21)

Starejši dečki B, Polfinale, skupina A, 8. krog,

ŠD MOKERC IG – RD IZOLA     35 : 13   (19:9)

Mlajši dečki A, Polfinale, skupina A, 2. krog,

RK KOPER – ŠD MOKERC IG     14 : 25   (7:13)

Mlajši dečki B, Polfinale, skupina B, 2. krog,

RD IZOLA – ŠD MOKERC IG     23 : 27   (12:13)

Pa smo j`h!

 

Mini rokomet, turnir na Igu za 1.-3. razred

V soboto dopoldne pa so se na domačem turnirju v počastitev občinskega praznika, staršem in vsem ostalim ljubiteljem rokometa, predstavili še naši najmlajši predstavniki, ki so v kategoriji mini rokometa prikazali kako napredujejo v mini rokometu.

 

Na ogled tekem  vas ponovno vljudno vabimo po Velikonočnih praznikih.

Dejmo j`h!