Člani suvereno premagali Metliko

Člani so ponovno zmagal, tokrat so bili doma boljši od Metlike, Kadeti so izgubili v Radovljici, SDB so bili prosti, MDA in MDB pa še čaka tekma v Logatcu.

 

Tokrat so člani brez večjih težav premagali RK Metliko. V prvem delu 1. polčasa je bila naša največja prednost 3 gole, v 24. minuti so se gostje nazadnje približali celo samo na gol razlike (12:11), vendar so naši fantje do konca polčasa povečali na dokaj varno prednost, rezultat je bil 17:12. Po 5. minutah 2. polčasa je bilo že 21:13, potem pa je prednost le še naraščala. Ob koncu tekme je bilo kar 36:22.

Kadeti so tekmo odigrali v Radovljici. Žal so si že v 1. polčasu nabrali prevelik zaostanek, kar 10 golov, kakršna je bila tudi končna razlika. Mlajši A in B pa so brez težav zmagali v Logatcu.

 

Rezultati tega vikenda:

Člani, ŠD MOKERC IG – RK METLIKA,   36 : 22   (17:12)

Kadeti, RK RADOVLJICA DUPLJE – ŠD MOKERC IG,   38 : 28   (22:12)

Mlajši dečki A, RK KRONOS – ŠD MOKERC IG,   17 : 26   (7:13)

Mlajši dečki B, RK KRONOS – ŠD MOKERC IG,   17 : 23   (6:15)

 

V soboto dopoldne pa so svoj 1. turnir v kategoriji MDC odigrali naši igralci letnika 2008. Treba je omeniti, da v tej konkurenci igrajo igralci letnika 2007 in mlajši. Naši ekipa je prikazala lepo in borbeno igro, kljub temu, da so bili mlajši od nasprotnikov, so bili povsem enakovredni RK Krimu, RD Slovan pa je bil malenkost boljši.

 

Mlajši dečki C, Skupina II, 1. turnir

ŠD MOKERC IG – RD SLOVAN

RD SLOVAN – RK KRIM OLIMPIJA

ŠD MOKERC IG – RK KRIM OLIMPIJA