Za nami ponovno uspešen vikend

Člani premagali RK Veliko Nedeljo in so tako še vedno s polnim izkupičkom. Kadeti neodločeno, Starejši dečki B, Mlajši dečki A in Mlajši dečki B tudi ponovno zmagali, vse tri kategorije še vedno v zmagovalnem ritmu.

 

Člani so se po 3. zaporedni zmagi zavihteli na vrh 2.DRL. Igralci iz Velike Nedelje, so v 1. polčasu še uspeli slediti našim fantom, v drugem polčasu pa je razlika počasi začela naraščati. Z dobro igro v obrambi in spet odličnimi posredovanji vratarja Viranta, je v 58. minuti prednost znašala že 10 golov, na kocu so gostje za malenkost ublažili svoj poraz.

Kadeti so v derbiju kroga  proti RD Slovan igrali neodločeno, z golom v zadnjih sekundah tekme, pa so prišli do zaslužene točke. Starejši dečki B, Mlajši dečki A in Mlajši dečki B pa so prišli do pričakovanih zmag.

Še rezultati tekem:

Člani, ŠD MOKERC IG – RK VELIKA NEDELJA,   26 : 18   (11:10)

Kadeti, ŠD MOKERC IG – RD SLOVAN,   33 : 33   (14:15)

Starejši dečki B, MOKERC IG – RD SLOVAN,   35 : 18   (18:6)

Mlajši dečki A, ŠD MOKERC IG – RD SLOVAN,   27 : 13   (18:6)

Mlajši dečki B, RD LOKA, ekipa B – ŠD MOKERC IG,   19 : 26   (7:17)