Brin Cimerman povabljen na zaključne priprave reprezentance mlajših kadetov

Član ŠD Mokerc Ig, Brin Cimerman povabljen na zaključne priprave reprezentance mlajših kadetov

Glavni trener reprezentance mlajših kadetov Sandi Markl je objavil spisek 18 rokometašev, letnik 2000 in mlajši, ki jih je povabil na zaključne priprave za Evropski olimpijski festival mladih v Györu, na Madžarskem. Festival bo potekal od 23. do 29. julija. Med povabljenimi igralci je tudi rokometaš ŠD Mokerc Ig, Brin Cimerman.
Sklepni del priprav so mlajši kadeti začeli v soboto 8. julija, v Slovenj Gradcu, kjer bodo ves čas do odhoda na tekmovanje v Györ tudi nastanjeni. Med pripravami bodo odpotovali še na prizorišče OFEM 2017 v Györu in nastopili na pripravljalnem turnirju, ki bo potekal od 14. do 16. julija. Na turnirju bo reprezentanca odigrala tri tekme. Končna podoba reprezentance pa bo predstavljena v sredo, 19. julija v Zrečah.